Site ve Apartman Temizliği

Antalyam Temizlik - Antalya Profesyonel Temizlik İşleri

Site ve Apartman Temizliği

Site ve Apartman Temizliği

Site ve Apartman Temizlik Hizmetimiz

  • Antalya'da Apartman temizliği ve çöp toplama konusunda uzmanlaşmış bir temizlik firmasıyız.
  • Teklif fiyatlarıyla bir (1) yıl süre ile çalışma garantisi vermektedir.
  • Temizlik ve çöp toplama araçlarımızın tamamı Araç Takip Sistemi ile düzenli olarak takip edilmektedir.
  • Temizlik Servisi ile çalışmak, apartman görevlisi çalıştırmakla kıyaslandığında kaybedilen kira geliri, tazminat birikimi ve sigorta giderleri düşünüldüğünde daha ekonomiktir.
  • Şirketimiz apartman ve sitelerde yürütmekte olduğu temizlik hizmetlerini yönetime haftalık rapor olarak bırakarak bilgilendirme sağlamaktadır. Böylelikle almakta olduğunuz temizlik hizmetinin takibini ve denetimini yapmak kolaylaşmaktadır.
  • Temizlik malzemeleri ve ekipmanları şirketimizce sağlanmaktadır.

Ücretsiz keşif hizmetimiz için şirketimiz iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Sadece apartmanın görünen yüzünü temizlemek değil, temizlikte fark yaratmaktır bize göre…

Apartmant ve Site Çevresi Temizlik Aşamalarımız; 
Asansör dairesinden başlanarak çıkış kapısına kadar merdiven ve tüm boş alanlar dahil süpürülmesi ile temizlik işlerimize başlıyoruz. Süpürme aşamasından sonra tüm granit - mermerit alanların ıslak temizleme aparatı MOP (Vileda) ile temizleme devam eder.  
Tüm merdivenlerin ve ara katların silinmesinin ardından asansör dairesinden başlanarak tüm trabzanlar dezenfekte edilir. Ortak alanda bulunan , tüm cam alanlar, yangın ve elektrik panoları dahil tüm aksamlar silinir ve örümcek ağı kontrolleri yapılarak temizlenir.  Asansör kabinleri krom ise, krom parlatıcı kullanılır. Asansör kabinlerinin tüm cepheleri silinerek, asansör paspasları yıkanır ve kurulanır. Bina içi parfümleme işlemi ile aparman iç temizliği tamamlanır.  Bina dış temizliğinde ise, mıntıka temizliği, bahçe çöp kovaların boşaltılması  yapılır.