Site Apartman Yöneticiliği

Antalyam Temizlik - Antalya Profesyonel Temizlik İşleri

Site Apartman Yöneticiliği

Site Apartman Yöneticiliği

Toplu Yaşam alanları olan Apartman, Bina, Rezidans ve Sitelerin ortak kullanım alanlarına yönetim tarafından yaşamı kolaylaştırmak ve huzurlu bir alan haline getirilmek üzere yapılan harcamaları bağımsız bölümlere düşen eşit payları ödemeyen ve/veya ödemekte zorlanan sakinlerinin finansmanını sağlamaktadır. Tahsil edilemeyen aidat ve demirbaş ücretlerini tamamı ile hukuksal çerçevede tahsil ve sulh yolunu bünyemizde hizmet veren hukuk alanında uzman kişiler tarafından uzlaşı, sonrasında yasal işlem yoluyla tahsil etmekte olup, sormak istediğiniz sorulara, edinmek istediğiniz bilgilere samimiyet çerçevesinde yanıt alabileceğiniz yer ANTALYAM SİTE YÖNETİM' dir.

Profesyonel Site Yönetim Şirketimiz, K.M.K ( Kat Mülkiyeti Kanunları ) mevzuna hakim yönetimimiz sizlere tamamı ile huzur içinde yaşam sürmenizi ilke edinmiş ve sizlerle yapılan görev akdi ile hizmet veren kuruluştur.

Sistemimize katılan toplu yaşam alanlarının mali değerlerinin artmasının yanı sıra yaşam alanına yapılacak olan harcamaların piyasa değerleri arasında en düşük ve en faydalı olanını tercih ederek mali anlamda külfetsiz ve tutumlu bir hizmetle bütçenize büyük katma değer sağlamaktayız.