İnşaat Sonrası Buharlı Temizlik

Antalyam Temizlik - Antalya Profesyonel Temizlik İşleri

İnşaat Sonrası Buharlı Temizlik

İnşaat Sonrası Buharlı Temizlik

Bildiginiz gibi Antalya'da  inşaat ve tadilat işlerinizinizin sonrasinda temizlik çok zahmetli ve önemli bir iştir. İnşaat sonrası özel bir temizlik gerektirmektedir. Uzman ekipler tarafından özel bir zahmet ve özen gerektirmektedir. Mutfak,tuvalet,duvar,cam ve çerçeve temizlikleri öncelik gerektiren temizlik olduğu için daha çok önem ve dikkat gösterilmelidir.

İnşaat Sonrası Neden Buharlık Temizlik Gerekir? 

İnşaat Sonrası Temizlik aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz.

İnşaat temizliği Hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. 

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Antalya'da inşaat sonrası temizlik işiniz, uzman kadro ve son teknolojik ekipmanlarla yapılması gerekmektedir. Profesyonel ve uzman kadromuz itina ile işini yapması müşterilerimize vermiş olduğumuz sözü ve değeri göstermektedir.

tadilat sonrası temizlik, boya badana temizliği, kaba inşaat temizliği, bahçe temizliği olarak ayrılır. Bu işler bizim işimiz…